Skip to content

CDMA@wifi

Sections
Personal tools
You are here: Home

Opravdové připojení internetu...

Document Actions

Nebojíme se žádné zkratky

Nevíme, jak jste připojeni k internetu, ale víme, že pro vás máme připravené řešení. Nabízíme vám, že pro vaše připojení vybereme správný hardware a vytvoříme vám chytrou domácí síť, která zpřístupní internet libovolnému množství vašich počítačů. Ať už přes wifi anebo přes ethernet.

UMTS - CDMA O2 - CDMA U:Fon - HSDPA - ADSL - 4G - RJ45 - wifi - GPRS - EDGE

Proč?

Ať už je vaše připojení k internetu zakončené jakýmkoliv kabelem (anebo je dokonce úplně bezdrátové) potřebujete řešení, které ochrání vaše počítače před útoky, kterých je dnešní internet plný. Tedy kvalitní firewall. Máme ho.

Toužíte po bezdrátové svobodě, kdy si s vaším notebookem lehnete v ložnici do postele, ale nechcete aby si totéž na váš účet užíval váš soused. Potřebujete wifi síť s kvalitním zabezpečením. Máme ho.

Chcete tisknout na vaši USB tiskárnu kdykoliv a z jákehokoliv počítače. Potřebujete ji připojit k tiskovému serveru, který vám toto nabídne. Máme ho.

Máte rád svůj Apple hardware, ale nejsou k dispozici ovladače pro vámi vybrané připojení k internetu. My máme řešení.

Jak na to?

Vyberte si libovolné připojení k internetu. Orientujte se podle ceny a dostupnosti ve vaší lokalitě nebo jiných pro vás důležitých kritérií. Neomezujte se při výběru technologickými omezeními. Nebojte se, že svůj hardware k vámi vybrané službe nepřipojíte. Jsme si jistí, že s naším řešením to dokážeme. Použijete router Asus WL500gp a vyměňte (anebo si od nás necháte vyměnit) původní firmware za námi upravený.

Chci to!

Pak navštivte náš eshop. Zakoupíte-li Asus od nás zaplatíte možná o nějakou tu korunu více než jinde, ale podpoříte další rozvoj tohoto projektu. Navíc získáváte nárok na přímou mailovou podporu. Děkujeme.

Created by administrator
Last modified 2007-10-08 02:54 AM
« February 2023 »
Su Mo Tu We Th Fr Sa
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28        
 
 

Powered by Plone

This site conforms to the following standards: